Dette er resultater fra Tullingecupen 2021. Se de siste resultatene fra Tullingecupen 2022 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
AIK IBF P05 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Bele Barkarby IF IBF F06/07 Svart Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF F06/07 Vit Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F07 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F07 Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
FBI Tullinge F08 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F09 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
FBI Tullinge HJ Herrar Junior
FBI Tullinge P05/06 PRB Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
FBI Tullinge P07 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge P08 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
FBI Tullinge P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
FBI Tullinge P10 Orange Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
FBI Tullinge P10 Svart Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
FBI Tullinge P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Hammarby IBF P06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Huddinge IBS F06 Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Huddinge IBS F07 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Huddinge IBS F09 Svart Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Huddinge IBS F09 Vit Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Huddinge IBS P08 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Huddinge IBS P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Huddinge IBS P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Hässelby SK IBK P09 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Hässelby SK IBK P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Högdalens AIS F06/F07 Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
IBF Offensiv Lidingö P06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Ingarö Innebandyklubb Flickor Röd D (födda 2008-2009)
JÄRNA SK Flickor E Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Marieberg SK P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Nacka Innebandyklubb P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Nacka Innebandyklubb P10 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Nykvarns IF Herrar Junior
Nykvarns IF F09-10 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Nykvarns IF P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Nykvarns IF P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Salems IBF P05/06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Salems IF F08/10 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Skogås/Trångsund IBK P09 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Skogås IBK P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Sköndals IK F08/F09 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Sköndals IK P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Sörskogens IF P09/10 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Sörskogens IF P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Tungelsta IF P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Tyresö Trollbäcken IBK F08/09 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Tyresö Trollbäcken IBK P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
Täby FC P07 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
Täby FC P07 PRB Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Vendelsö IK HJ Herrar Junior
Vendelsö IK P05 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Vendelsö IK P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
Vendelsö IK P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Värmdö if Herrar Junior
Väsby AIK F06/07/08 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Åkersberga IBF P06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Åkersberga IBF Ungdom Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Älta IF P09-10 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Älvsjö AIK IBF F08 Flickor Röd D (födda 2008-2009)