You are viewing the results for Tullingecupen 2021. View the current results for Tullingecupen 2022 here.

List of registered teams

Club Team name Category
AIK IBF P05 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Bele Barkarby IF IBF F06/07 Svart Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF F06/07 Vit Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Bele Barkarby IF IBF P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F07 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F07 Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
FBI Tullinge F08 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge F09 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
FBI Tullinge HJ Herrar Junior
FBI Tullinge P05/06 PRB Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
FBI Tullinge P07 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge P08 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
FBI Tullinge P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
FBI Tullinge P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
FBI Tullinge P10 Orange Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
FBI Tullinge P10 Svart Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
FBI Tullinge P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Hammarby IBF P06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Huddinge IBS F06 Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Huddinge IBS F07 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Huddinge IBS F09 Svart Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Huddinge IBS F09 Vit Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Huddinge IBS P08 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Huddinge IBS P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Huddinge IBS P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Hässelby SK IBK P09 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Hässelby SK IBK P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Högdalens AIS F06/F07 Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
IBF Offensiv Lidingö P06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Ingarö Innebandyklubb Flickor Röd D (födda 2008-2009)
JÄRNA SK Flickor E Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Marieberg SK P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Nacka Innebandyklubb P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Nacka Innebandyklubb P10 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Nykvarns IF Herrar Junior
Nykvarns IF F09-10 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Nykvarns IF P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Nykvarns IF P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Salems IBF P05/06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Salems IF F08/10 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Skogås/Trångsund IBK P09 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Skogås IBK P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Sköndals IK F08/F09 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Sköndals IK P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Sörskogens IF P09/10 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Sörskogens IF P11 Pojkar Blå C (födda 2011-2012)
Tungelsta IF P09 Pojkar Röd D (födda 2008-2009)
Tyresö Trollbäcken IBK F08/09 Flickor Röd D (födda 2008-2009)
Tyresö Trollbäcken IBK P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
Täby FC P07 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
Täby FC P07 PRB Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Vendelsö IK HJ Herrar Junior
Vendelsö IK P05 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Vendelsö IK P08 Pojkar Röd C (födda 2007-2008)
Vendelsö IK P10 Pojkar Blå B (födda 2010-2011)
Värmdö if Herrar Junior
Väsby AIK F06/07/08 Flickor Röd C (födda 2007-2008)
Åkersberga IBF P06 PRA Pojkar Röd AB (födda 2005-2007)
Åkersberga IBF Ungdom Flickor Röd B (Födda 2006-2007)
Älta IF P09-10 Pojkar Blå A (födda 2009-2010)
Älvsjö AIK IBF F08 Flickor Röd D (födda 2008-2009)